WWE Türkiye // WWE Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Türkiye // WWE Turkey

Türkiye'nin En Büyük WWE Forumu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
WWE Sitemizdeki İstekleriniz İçin Adminlerimize Mesaj Atınız.

Haberler..

3 posters
YazarMesaj
Capire
Moderatör
Moderatör
Capire

Haberler.. Empty
MesajKonu: Haberler..   Haberler.. EmptyCuma Eyl. 24, 2010 3:34 pm

-Christian'in sakatlandığı söylenmişti, Christian'in sakatlığının kas yırtılması olduğu düşünülüyor, büyük bir ihtimal ile Christian ameliyat olacak. Ayrıca kötü bir haber 6 ay ringlerden uzak kalabilirmiş..

-The Phenom Undertaker Kasım Ayının WWE dergisinin kapağında yer alıyor..

-WWE bir DVD üzerinde çalışıyor, Hall of famer DVD, Jerry Lawler'in de Efsane karıyerini anlatan bir DVD. 2011 Yılında çıkması bekleniyor..

-MVP Twitter sayfasında Christian'in sakatlığını duyarak, Geçmiş olsun diledi.. Ve Doktorlardan onu çabuk iyileştirmelerini ve ona ihtiyacları olduğunu söyledi..

-Jim Ross yaptığı bir açıklamada ben Triple H'in 2010 Yılının sonuna doğru dönmesini bekliyorum dedi..

-Bir sakatlık haberi daha, John Morrison'ın Fransa'da çıktığı son House Show'da dizinden hafif bir sakatlık geçirdiği ortaya çıktı.

-Stone Cold Steve Austin Twitter da "Ben Raw GM Değilim, Tekrar Ben Raw GM'i değilim" Dedi...
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Admin
Admin
THE_ALONE_WWE_CHAMP

Haberler.. Empty
MesajKonu: Geri: Haberler..   Haberler.. EmptyCuma Eyl. 24, 2010 3:42 pm

Kanka yine repimi esirgemedim.

-Christian'in sakatlandığı söylenmişti, Christian'in sakatlığının kas yırtılması olduğu düşünülüyor, büyük bir ihtimal ile Christian ameliyat olacak. Ayrıca kötü bir haber 6 ay ringlerden uzak kalabilirmiş..

Kötü, hatta çok kötü bir haber.İnşallah WM'ye yakın döner ve belki MITB alır.

-The Phenom Undertaker Kasım Ayının WWE dergisinin kapağında yer alıyor..

Doğaldır.

-WWE bir DVD üzerinde çalışıyor, Hall of famer DVD, Jerry Lawler'in de Efsane karıyerini anlatan bir DVD. 2011 Yılında çıkması bekleniyor..

Çok iyi

-MVP Twitter sayfasında Christian'in sakatlığını duyarak, Geçmiş olsun diledi.. Ve Doktorlardan onu çabuk iyileştirmelerini ve ona ihtiyacları olduğunu söyledi..

Evet bende üzüldüm, MVP face olduğu için böyle bir şey yapması normal.

-Jim Ross yaptığı bir açıklamada ben Triple H'in 2010 Yılının sonuna doğru dönmesini bekliyorum dedi..

Bizde öyle Jim Ağabey Very Happy

-Bir sakatlık haberi daha, John Morrison'ın Fransa'da çıktığı son House Show'da dizinden hafif bir sakatlık geçirdiği ortaya çıktı.

Üzüldüm ama iyi ki hafifmiş.

-Stone Cold Steve Austin Twitter da "Ben Raw GM Değilim, Tekrar Ben Raw GM'i değilim" Dedi...

Adam sonunda çileden çıktı ve konuştu.
BaseMode !
Moderatör
Moderatör
BaseMode !

Haberler.. Empty
MesajKonu: Geri: Haberler..   Haberler.. EmptyPaz Eyl. 26, 2010 4:52 pm

Christian'ın sakatlıgı Wwe'nin aklını basına getirir. Dönüşü bu sefer harika olucak !
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Admin
Admin
THE_ALONE_WWE_CHAMP

Haberler.. Empty
MesajKonu: Geri: Haberler..   Haberler.. EmptyPaz Eyl. 26, 2010 5:25 pm

İn-şal-lah-!

Haberler..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WWE'de Yeni Haberler