WWE Türkiye // WWE Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Türkiye // WWE Turkey

Türkiye'nin En Büyük WWE Forumu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
WWE Sitemizdeki İstekleriniz İçin Adminlerimize Mesaj Atınız.

Your Brother Kane is Coming-Kane'in Debut Hikayesi

YazarMesaj
The Dead Eyes
Santino Marella
Santino Marella
The Dead Eyes

Your Brother Kane is Coming-Kane'in Debut Hikayesi Empty
MesajKonu: Your Brother Kane is Coming-Kane'in Debut Hikayesi   Your Brother Kane is Coming-Kane'in Debut Hikayesi EmptyPaz Kas. 21, 2010 6:41 pm

YOUR BROTHER KANE IS COMİNG
KANE'S DEBUT HİSTORY

Yıl 1997,Undertaker'ın ihanete uğradığı ve tam bir psikopat katile döndüğü yıl.Öncelikle baştaki hikayeyi anlatayım.Undertaker'ın başına Mankind diye bir deli musallat olmuştur.Taker bir gün onunla Boiler Broom Brawl maçta karşılaşır.Yukarı çıkıp Paul Bearer'ın elinden urn'u alan kazanacaktır.Undertaker ilk önce çıkar ve Urn Taunt'unu yapar ama Paul vermeye reddeder.Herkes şoktadır.Sonra Mankind gelir.Paul Urn'u Taker'ın kafasına indirir.Ve sonra Mankind Mandible Claw yapıp.Taker'ı bayıltır.İşte böyle şimdi devam edelim.

Monday Night RAW Eps. 1

Karanlık bir şarkı çalarken Mankind'ı görüyoruz.Diyor ki:
-Birkaç hafta önce Undertaker beni ölümden döndürdü.Psikolojim çok geriledi(Haydaa Mankind'ın psikolojisi bozulmuş arkadaşlar Very Happy).Tanrı beni tam yaratmadı.Ben tam değilim.Ve In Your House'da Revenge of The Taker'da ben bu işi bitireceğim.Sen bir probleme sahipsin Taker.Ben büyük bir çocuğum.Şimdi size birini getireceğim ona biraz saygı gösterin.(Ve perdelerin oraya gidip birini çağırmaya başlar.)Hadi gel! Herşey tamam hadi gel!Ve Paul Bearer'ı görüyoruz yüzü sargı içinde.O konuşuyor:
-Sen bittin Undertaker.Sen bittin Undertaker.Hatırla Undertaker.1 şansın vardı kazanmak! Ben geldim ve sana bunu sağladım.Gizli birşeyi ikimizde biliyoruz Undertaker.İkimizde! Ve Mankind ile Paul gidiyorlar.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Cenaze Marşı çalmaya başlıyor.Ve Taker'ı görüyoruz.Konuşmaya başlıyor.
-Paul artık şansın kalmadı.Sende biliyorsun ki Karanlık Tarafın gücü herşeyden üstündür.Ve Farooq'un benim gücüm karşısında dayanma kapasitesi yok.Farooq beni yenemez.Ve bu gün beni çok sinirlendirdin İblisin ve Karanlık tarafın gücü yanımda olacak "And You Will Rest In Peace". Der ve gider.

Monday Night RAW Eps. 2
Tam Jim ile Lawler konuşurken TV yayınında sorun çıkıyor.Biz hala izleyemiyoruz ama Taker'ın geçen haftaki konuşmasını duyuyoruz.Gecenin ilerleyen saatlerinde Taker ringe doğru ilerliyor.Bugün Farooq ile WWF Championship mücadelesine çıkacak.Undertaker konuşmaya başlıyor.
-Bu sefer Farooq hakkında konuşacağım.Geçen hafta Farooq benim hakkımda birşeyler demiş.Farooq benim gözlerim yeşil değil,mavi değil,hiç bir şey değil.Ben karanlıkların efendisiyim.Ve gözlerimin rengini bilmek istiyorsan söyleyeyim "The Hell Red".Ve birden Paul konuşuyor:
-Ooo evet ölü adam.Benim hakkımda şimdi konuşacaksın.Evet hani annen ve babanın öldüğü ve kara tabuta girdiği o olay onu biliyorum! Sende biliyorsun ki o nu kardeşin yapmadı Taker.Der. Ve birden Taker konuşur.
-Bekle Paul,bekle.
Paul:
-Neden bekleyecekmişim?Neden?Bana katıl.Tekrar beraber olalım.
Taker:
-Bana biraz zaman ver.
Paul
-Tamam,sana biraz zaman verebilirim sanırım.Cevap vermek için 7 günün var.

Monday Night RAW Eps. 3

Paul'u görüyoruz.Sargıların bayağsı alınmış çok az kalmış.Konuşmaya başlıyor geveze herif.
-Benimle çalış Taker.1 tane daha Dev var.Yenilmez olursunuz.Benimle çalış Taker.
Taker'ı görüyoruz ekranda.Ama birşey yapmadan geçiyor.

Monday Night Raw Eps. 4
Undertaker'ı görüyoruz.Ringde.Konuşuyor.
-Geçen hafta bizzat kendimi ve eskiden sevdiklerimi koruyamadım.Ama artık bana karışanları Cehenneme yollayacağım.Ve artık menajerim Paul Bearer.Der ışıklar açılır.Bearer gelir.Der ki:
-Sen benim personelimsin! Ben konuşurken arkamda duracaksın derken Sycho Sid'in şarkısı çalar ve Sid gelir.Konuşur.
-Ben dünyayı yönetirim.Ben WWF'i yönetirim.Bu adam WM 14'de benimle karşılaşacak!Ve Farooq ile NOD gelir.Farooq Taker'ı kızdırınca Taker üstlerine yürür ve 10 kişilik takım kaçar.

3 Hafta Sonra
Paul ile Taker'ı görüyoruz.Paul gevezelik yaparak Taker'ı kızdırınca Taker,Paul'un boğazını sıkmaya başlar.Ordan Vader kurtarmak için gelince onunda boğazını sıkar.Gecenin ilerleyen saatlerinde Taker & Vader vs. NOD maçı varmış.Maç da Taker sinirlenince Vader'a yumruğu çakar.Sonra Farooq Vader'ı tuş yapar.Maçtan sonra Vader,Taker'ı dövmeye çalışır ama Taker'a işlemez.Taker,Vader'a Tombstone Piledriver yapar.

Bundan Sonrakileri kısaca anlatacağım yoksa gerçekten 2-3 günümü yiyecekti bu olay.

Bundan sonra Taker bayağı korku yaşatır Bearer'a.Artık Vader'da yoktur.Taker WWF kemerini HBK'in özel hakem olduğu Bret Hart maçında kaybeder ve HBK ile Feuda girer.Ve sonra ilk Bad Blood'da ilk HIAC maçında(PPV yalnış olabilir.) Karşılaşır.Tam Taker kazandı derken her yer kıpkırmızı olur Paul görünür yanında Taker'dan çok az daha cüsseli bir adam görür.Bu adam Cell'in kapısını kırıp içeri girer.Ve abisine Tombstone PileDriver yapıp gider ve bu bir WWF efsanesinin başlangıcıdır.
TAMAMEN KENDİ YAZIMDIR.ALINTI YAPILMASI YASAKTIR.

Your Brother Kane is Coming-Kane'in Debut Hikayesi
1 sayfadaki 1 sayfası