WWE Türkiye // WWE Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Türkiye // WWE Turkey

Türkiye'nin En Büyük WWE Forumu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
WWE Sitemizdeki İstekleriniz İçin Adminlerimize Mesaj Atınız.

WWE'nin Türkiye'de Gelişimi!

+3
WrestleManiac
BaseMode !
hardy_cena_soldier
7 posters
YazarMesaj
hardy_cena_soldier
Admin
Admin
hardy_cena_soldier

WWE'nin Türkiye'de Gelişimi! Empty
MesajKonu: WWE'nin Türkiye'de Gelişimi!   WWE'nin Türkiye'de Gelişimi! EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:58 am

Arkadaşlar FOX WWE'yi Türkiye'ye Getirdi Ne Oldu?Bazı Akıllı Çocuklar WWE Adını Araştırıp Gerçek WWE'ye Yönelip Güreşi Öğrenmeye Başkoydular.Bazıları İse Hala Rey,Cena,Jeff Fanı Tabii Bunların Çoğu Tozpembe Hayallerle Kaplı Dünyalarında Yaşıyor Bazıları İse Jeff'in Kariyerini,Cena'nın Güreş Stilini,Rey'in İse Başarılarından Dolayı Seviyor Olabilir.Ama O Tozpembelerin Dünyaları...Anlatması Bile Garip,Ameleler...
Gelişememe Nedenleri
Arkadaşlar Pazarlara Girdim,Yok SmackDown vs. RAW 2010 T-Shortleri Yok Rey T-Shortu Yok Jeff T-shortü...Bir Bakkala Gittim Smackdown Sakızı Bile Çıkmış Üstünde''Simekdown Rey Misteryo ve Ceff Hardi Oyuncakları''Yazıyor,Üretici Firma Bile Bunu Yapıyorsa Çocuklar Ne Yapsın?Bir Satış Mağazasına Girdim Girmez Olaydım,Sahtelikten Geçilmiyor,NeverGiveUp T-Shortü Mü Desem Rey Mysterio Maskesi Mi Desem Ya Edge Taytı Bile Yapmışlar Elledim Yırtıldı Ya!WWE'nin Türkiye'de Gelişmesi İçin İlkÖnce Bir Profesyonellik Ve Orjinallik Gerekiyor,Örneğin Bir WWE Shop Şart!
Gelelim Diğer Nedene:
WWE Spikerimiz Bilgehan Demir En Çok Rey Mysterio'yu Seviyor ve Taraflı Yayın Yapıyor.Bunun Yerine Yerli Jim Ross'lar Bulsak,Yerli Josh'lar Bulsak NeOlurdu?Diva Adlarının Çoğunu Hatta Hiçbirini Bilmiyor,Birde Bilmemezliğini Çaktırmıyor.Bari Bir WWE Denetmenimiz Olsaydıda Bu Bilgehan Demir'i Denetleseydi Ozaman Daha Az Yayın Hatası Çıkardı Bence...
WWE'nin Türkiye'ye Verdiği Önem
WWE Türkiye'ye Önem Vermemiştir Benim Kanaatimce Dolph Gibi Bir İntercontinental Champion Yerine Bir Taker Veya Bir Punk Gelebilirdi.Ama WWE Ülkesi Olmaya Çok Yolumuz Var Öncelikle PPV Yayını Gerek WWE.COM'a Dilediğimizce Girmemiz Veya wwe.com.tr'nin Profesyonelleştirmesi Muhtemel.WWE Ülkesi Olmamız İçin WWE'nin Bir Dövüş Değilde Bir Spor Olduğunun Kabul Edilmesi Gerek.Araştırmalar Yapılması,Güreşin Atalarının Bilinmesi,Güreşçilerin Hayatları,WWE Tarihçesi Gibi Şeyleri Bilmemiz Lazımdır.
WWE'nin Ülkedeki Hali
WWE Ülkede İçler Acısı Bir Hal Almış Durumda...WWE İzleyip Uygulayanlar Yanı Sıra RKO Yapıp GTS Diyenler Bile Çıkıyor.WWE Sevenlerin Asıl Bilmesi Gereken Profesyonellik Gerekiyor.WWE Bir Şovdur Ama Amerikan Güreşi Spordur.Unutmayın Kan Çıkmaz Kan Çıkartılır.
Yazı Tamamen Benimdir.
BaseMode !
Moderatör
Moderatör
BaseMode !

MesajKonu: Geri: WWE'nin Türkiye'de Gelişimi!   WWE'nin Türkiye'de Gelişimi! EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 8:43 am

Harikasın . Tesekkürler Emegine Saglık.
WrestleManiac
Admin
Admin
WrestleManiac

MesajKonu: Geri: WWE'nin Türkiye'de Gelişimi!   WWE'nin Türkiye'de Gelişimi! EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 10:16 am

Eline sağlık + Rep. Smile
https://wweturkiye.forumcanada.org
Capire
Moderatör
Moderatör
Capire

MesajKonu: Geri: WWE'nin Türkiye'de Gelişimi!   WWE'nin Türkiye'de Gelişimi! EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 1:31 pm

Eline Sağlık Türkiyede FOX yüzünden Wwe çok kötü bi hale geldi 14 kasımda wrestlemania revenge turkeyin iptal olmasını istiyorum açıkcası çünkü rezil olucaz foxcu bebeler punk ve diger Heeler gelirken gelmesin gibisinden şeyler diycek ve türkiyeyi rezil edicek umarım böyle bişey olmaz..... Güreşin Gelişmeme nedinine gelirsek saymakla bitmez
1.Aileler bazı aileler çocuklarına güreş izlerken kızar wwenin sahte bir şov oldugunu ve gerçek olmadıgını söyler
2.Tembellik Bazı çocuklar ve kişilerdede tembellik sorunu var netten izlemek makale okuyup kendini geliştirmek yerine aman zaten fox tvde var ordan izlerim diyenler var
3.Güreşden anlıyanlar şimdi diyceksiniz ne alaka güreşden anlıyanlar diye aslında bazı güreşden anlıyanlar Wweyi smackdown sananlar ile dalga geçiyor aslında bu yanlış bunun yerine onları Wweyi açıklayabilirler
4.Türkiyenin Jimm Rossu Bilgehan Demir Wweden anlayan biri vede bu işi severek yapan biri deil bu işi para için yapıyor bunun yerine showlar ingilizce olup altyazılı olabilir yada türkiyede tanınan yada tanınmayan ama bu işi çok iyi yapabilicek biri kısaca Türkiyenin Jimm Rosu lazım
Triple H -HHH-
Hacker
Hacker
Triple H -HHH-

MesajKonu: Geri: WWE'nin Türkiye'de Gelişimi!   WWE'nin Türkiye'de Gelişimi! EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 2:59 pm

hardy_cena_soldier demiş ki:
Arkadaşlar FOX WWE'yi Türkiye'ye Getirdi Ne Oldu?Bazı Akıllı Çocuklar WWE Adını Araştırıp Gerçek WWE'ye Yönelip Güreşi Öğrenmeye Başkoydular.Bazıları İse Hala Rey,Cena,Jeff Fanı Tabii Bunların Çoğu Tozpembe Hayallerle Kaplı Dünyalarında Yaşıyor Bazıları İse Jeff'in Kariyerini,Cena'nın Güreş Stilini,Rey'in İse Başarılarından Dolayı Seviyor Olabilir.Ama O Tozpembelerin Dünyaları...Anlatması Bile Garip,Ameleler...
Gelişememe Nedenleri
Arkadaşlar Pazarlara Girdim,Yok SmackDown vs. RAW 2010 T-Shortleri Yok Rey T-Shortu Yok Jeff T-shortü...Bir Bakkala Gittim Smackdown Sakızı Bile Çıkmış Üstünde''Simekdown Rey Misteryo ve Ceff Hardi Oyuncakları''Yazıyor,Üretici Firma Bile Bunu Yapıyorsa Çocuklar Ne Yapsın?Bir Satış Mağazasına Girdim Girmez Olaydım,Sahtelikten Geçilmiyor,NeverGiveUp T-Shortü Mü Desem Rey Mysterio Maskesi Mi Desem Ya Edge Taytı Bile Yapmışlar Elledim Yırtıldı Ya!WWE'nin Türkiye'de Gelişmesi İçin İlkÖnce Bir Profesyonellik Ve Orjinallik Gerekiyor,Örneğin Bir WWE Shop Şart!
Gelelim Diğer Nedene:
WWE Spikerimiz Bilgehan Demir En Çok Rey Mysterio'yu Seviyor ve Taraflı Yayın Yapıyor.Bunun Yerine Yerli Jim Ross'lar Bulsak,Yerli Josh'lar Bulsak NeOlurdu?Diva Adlarının Çoğunu Hatta Hiçbirini Bilmiyor,Birde Bilmemezliğini Çaktırmıyor.Bari Bir WWE Denetmenimiz Olsaydıda Bu Bilgehan Demir'i Denetleseydi Ozaman Daha Az Yayın Hatası Çıkardı Bence...
WWE'nin Türkiye'ye Verdiği Önem
WWE Türkiye'ye Önem Vermemiştir Benim Kanaatimce Dolph Gibi Bir İntercontinental Champion Yerine Bir Taker Veya Bir Punk Gelebilirdi.Ama WWE Ülkesi Olmaya Çok Yolumuz Var Öncelikle PPV Yayını Gerek WWE.COM'a Dilediğimizce Girmemiz Veya wwe.com.tr'nin Profesyonelleştirmesi Muhtemel.WWE Ülkesi Olmamız İçin WWE'nin Bir Dövüş Değilde Bir Spor Olduğunun Kabul Edilmesi Gerek.Araştırmalar Yapılması,Güreşin Atalarının Bilinmesi,Güreşçilerin Hayatları,WWE Tarihçesi Gibi Şeyleri Bilmemiz Lazımdır.
WWE'nin Ülkedeki Hali
WWE Ülkede İçler Acısı Bir Hal Almış Durumda...WWE İzleyip Uygulayanlar Yanı Sıra RKO Yapıp GTS Diyenler Bile Çıkıyor.WWE Sevenlerin Asıl Bilmesi Gereken Profesyonellik Gerekiyor.WWE Bir Şovdur Ama Amerikan Güreşi Spordur.Unutmayın Kan Çıkmaz Kan Çıkartılır.
Yazı Tamamen Benimdir.
Kendim Yazsam Hislerimi Bukadar Anlatamazdım Ayrıca T-short meselesi artık sokakta gördüğümüz 50 kişinin 30 unda vardır t-shortlere Smackdown vs raw 2011 oyununun posterini basmışlar ama aklı çalışan insanımız güreşçiler yerine jeff hardy inin resmini koymuş ps gidiyorum SvR oynayanlara bakıyorum Cena vs Rey Taker vs Kane gibi maçlar yapıyolar yada pc kafeye gidiyorum SvR oynayanlar Cena Olmuş Punk U dövüyor Rey olmuş Heel veya tanınmamış biriyle kapışıyor ama hiçkimse heel bi karakter almıyor kendi düşünceleri özgürler ama Jerichoyu soruyorum çocuk bana rey bunu döver diyor . Yani Bence Anlatılmada problem olmasa bilgehan bütün maçları Rey Veya Cenanınki gibi anlatsa WWE ye önem verilir WWE de Türkiyeye Önem Verir Türkiyeye kaç yılda bir geliyorlar Oysa Kanada Amerika da hemen hemen 3 haftada 1 bulunuyorlar.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Admin
Admin
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: WWE'nin Türkiye'de Gelişimi!   WWE'nin Türkiye'de Gelişimi! EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 6:01 pm

Kanka yazın çok güzel olmuş, +rep verdim, devamını bekleriz... Smile Kanka yeri değil ama şu maçları bana pm atar mısın en yakın zamanda?
WWEManiac
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: WWE'nin Türkiye'de Gelişimi!   WWE'nin Türkiye'de Gelişimi! EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 6:14 pm

Eline koluna sağlık.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Admin
Admin
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: WWE'nin Türkiye'de Gelişimi!   WWE'nin Türkiye'de Gelişimi! EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 6:45 pm

Sen kimsin kardeşim, kendini tanıt, avatar falan koy...Yoksa yürü git forumumuzdan!!
WWEManiac
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: WWE'nin Türkiye'de Gelişimi!   WWE'nin Türkiye'de Gelişimi! EmptySalı Eyl. 28, 2010 9:38 am

Ooo Doğancan kanka Very Happy Vallaha hiç yakıştıramadım,insan bi nicke bakarda öyle konuşur Very Happy
hardy_cena_soldier
Admin
Admin
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: WWE'nin Türkiye'de Gelişimi!   WWE'nin Türkiye'de Gelişimi! EmptySalı Eyl. 28, 2010 1:06 pm

Very Happy Zuhaa Very Happy Doğancan Bu Artiz Duruo Die Resimde Koymamış Şero Very Happy Adminliğimi Nie Aldınız?
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Admin
Admin
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: WWE'nin Türkiye'de Gelişimi!   WWE'nin Türkiye'de Gelişimi! EmptySalı Eyl. 28, 2010 2:42 pm

WWEManiac demiş ki:
Ooo Doğancan kanka Very Happy Vallaha hiç yakıştıramadım,insan bi nicke bakarda öyle konuşur Very Happy

Kannka sen olduğunu biliyordum ı yüzden dedim zaten Very Happy Very Happy
WWEManiac
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: WWE'nin Türkiye'de Gelişimi!   WWE'nin Türkiye'de Gelişimi! EmptySalı Eyl. 28, 2010 6:03 pm

Berk,tabii olum yeni model avatar koymamak Very Happy 2 rep verin la Very Happy

Haa Berk,şero lafını sana geri iade ediyorum,daha sonra görüşecez Very Happy

WWE'nin Türkiye'de Gelişimi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Amerikan güreşinin türkiyede gelişememesinin nedeni