WWE Türkiye // WWE Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Türkiye // WWE Turkey

Türkiye'nin En Büyük WWE Forumu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
WWE Sitemizdeki İstekleriniz İçin Adminlerimize Mesaj Atınız.

Jeff Jeff Jeff !

3 posters
YazarMesaj
BaseMode !
Moderatör
Moderatör
BaseMode !

Jeff Jeff Jeff ! Empty
MesajKonu: Jeff Jeff Jeff !   Jeff Jeff Jeff ! EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 7:01 pm

Neden Jeff ?

Cünkü bir High-Flayer .

Neden Jeff ?

Cünkü Bir Face .

Neden Jeff ?

Cünkü EXTREME !.

Neden Jeff ?

Cünkü İddaa ediyorum Cenadan Daha Cok Seviliyor !.

Jeff icin bir cok nedenimiz var. Gercekten bana güresi bu denli sevdiren isimdir Jeff Hardy. O aerobik hareketler tabii ki etkili oldu onu sevmemde. Ama derinlere indikce baska seyleride görüyorsunuz. Mesela;

Promoları harika. Taraftarı içine çekiyor adeta. Hic unutmuyorum Edge-Punk-Hardy Feud'u. Edge ve Punk Promo keserken Jeff susmalarını ve taraftarı dinlemelerini söylemisti. İşte o an taraftarlardan "HARDY" ritmi yükseldi.

Hardy'le Wwe seyircileri arasında resmen bir ask vardı. Taraftar onu seviyordu. Cünkü gözü hep yüksekteydi. Gercekten bu denli bir güresci daha yoktur Wwe'de.

Extereme olması öyle bir avantaj sagladı ki .. Steel Cage'n üstünden Edge'e yaptıgı Whisper in The Wind'i unutan var mi ? Ya Orton'a yaptıgı Swanton Bomb ? Ya Matt'in üzerine Leg Drop'la atlaması.

Yeni yeni Tekli maclarda görüdügümüz Hardy, Taker'a meydan okumustu. Hardcore Kemerinin ortada oldugu bir TLC macında, Taker zor da olsa Jeff'i yenmişti. Mactan sonra Jeff; " Hala ayaktayım Taker, beni yenemedin." demişti. Bunun üstüne Taker ringe dönüp Hardy'nin elini kaldırarak onu bir saygı gösterisinde bulunmustur.

Evet Gelelim iddaama. Evet Cena'dan daha cok seviliyor. Neden mi ? :

Youtube videolarını izleyemeyenler için link;

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=3m1OCc71PqI

Simdi söyleyin. Cena hangi Sampiyonlugunda bu kadar reaksiyon aldı. Bu bir dehset anıdır. Ve hala bana neden Jeff demeyin;

Cünkü Jeff En iyi High-Flayer'dir.

Cünkü Jeff En extreme Kişilerin Başında gelir.

Cünkü Jeff Güres Dünyasının En iyilerinden Biridir ! .

+ Respect Wink .
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Admin
Admin
THE_ALONE_WWE_CHAMP

Jeff Jeff Jeff ! Empty
MesajKonu: Geri: Jeff Jeff Jeff !   Jeff Jeff Jeff ! EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 7:02 pm

Aynen öyle kanka videodaki bir desibel rekoru, müzik duyulmuyor.Cena hiçbir zaman bu kadar olamadı.+rep veriyorum
BaseMode !
Moderatör
Moderatör
BaseMode !

Jeff Jeff Jeff ! Empty
MesajKonu: Geri: Jeff Jeff Jeff !   Jeff Jeff Jeff ! EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 7:03 pm

Eyv. Kanka . Hala Jeff Hardy'i Küçük görenler var mı merak ediyorm .
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Admin
Admin
THE_ALONE_WWE_CHAMP

Jeff Jeff Jeff ! Empty
MesajKonu: Geri: Jeff Jeff Jeff !   Jeff Jeff Jeff ! EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 7:05 pm

Evet kanka hem Jeff çocuklara yönelik değil Cena gibi.Yensede yenilse de Extrem!
BaseMode !
Moderatör
Moderatör
BaseMode !

Jeff Jeff Jeff ! Empty
MesajKonu: Geri: Jeff Jeff Jeff !   Jeff Jeff Jeff ! EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 7:05 pm

İşte bu . Cok tesekkür ediyorum Kardeşim .
Randy <3 Dilara
Santino Marella
Santino Marella
Randy <3 Dilara

Jeff Jeff Jeff ! Empty
MesajKonu: Geri: Jeff Jeff Jeff !   Jeff Jeff Jeff ! EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 7:08 pm

Kanka çok güzel yazmışsın ama üzgünüm katılamıyorum.....Ama gerçekten makalen güzel +rep....
BaseMode !
Moderatör
Moderatör
BaseMode !

Jeff Jeff Jeff ! Empty
MesajKonu: Geri: Jeff Jeff Jeff !   Jeff Jeff Jeff ! EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 7:20 pm

Kişisel görüsündür kankacm Smile . Tesekkür ederim Smile .
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Admin
Admin
THE_ALONE_WWE_CHAMP

Jeff Jeff Jeff ! Empty
MesajKonu: Geri: Jeff Jeff Jeff !   Jeff Jeff Jeff ! EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 7:47 pm

Forumumuzda böyle görüş ayrılıkları olmasına rağmen düşünce özgürlüğünün ön plana çıkması ne güzel Smile Smile

Jeff Jeff Jeff !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jeff Hardy Mahkemede !