WWE Türkiye // WWE Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Türkiye // WWE Turkey

Türkiye'nin En Büyük WWE Forumu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
WWE Sitemizdeki İstekleriniz İçin Adminlerimize Mesaj Atınız.

SRO RAW 25. HAFTA YAYINI

YazarMesaj
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Admin
Admin
THE_ALONE_WWE_CHAMP

SRO RAW 25. HAFTA YAYINI Empty
MesajKonu: SRO RAW 25. HAFTA YAYINI   SRO RAW 25. HAFTA YAYINI EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 5:43 pm

SRO RAW 25. HAFTA

SRO RAW heyecanı kaldığı yerden devam ediyor!...Bu hafta şov Teksas'ın Fort Worth eyaletinde gerçekleştiriliyor.25.Haftada Bakalım Neler Olacak?

Yaklaşık 2 aydır kapalı olan SRO bu sebepten dolayı SummerSlam ve Night Of Champions ppvlerini atlamıştı.Önümüzdeki ppv olan HIAC için WWE Championship Match'in bu gece belirlenmesi bekleniyor.Ve bize şovu açan WWE Champion Y2J Chris Jericho oluyor!...

Jericho: Hepinize merhaba Forth Worth!..Beni özlediğinizi biliyorum.WWE Champion beni özlediğinizi biliyorum.Ben SRO tarihinin en uzun süreli şampiyonuyum.Beni yuhalasanız bile syagı duymak zorundasınız!..Sizler evinizde Playstation oynarken ben WWE Champion oluyordum.Şimdi ne hakla beni yuhalarsınız.Ben Smackdown'ın yüzüyüm!..Ben RAW'un yüzüyüm!..Ben WWE'nin Yüzüyüm!..En uzun süreli şampiyon benim, kemerimi bugüne kadar korudum ve bundan sonradak koruyacağım!..İşte o kadar.
O sırada Randy Orton'ın müziği çalıyor.Seyirciler çıldırıyor.

Randy: Jericho, sen WWE'nin yüzü değil ancak kaba eti olamazsın.Böyle saçmalıklarla kendini mi avutuyorsun? Böyle devam et, kemerini aldığımda da böyle konuşabilecek misin bakalım?

Jericho: Hey Randy, ağır ol adamım.Sen liseye giderken ben Stone Cold'u ve Rock'ı aynı gece yeniyordum.Şimdi böyle konuşuyorsun, kemersizken konuşmak kolaydır, çünkü bir yükün yok, ancak ben malesef bir ana kemere sahibim.

Randy: Jericho sana bu gece için ünvan maçı teklif ediyorum.

Jericho: Kes sesini seni küçük pislik.KArşımda yalvarma!..Bunu haketmelisin.

Randy: Sınırları aştın Jericho.

Jericho: Sen kimsin ha!11 aydır kemer kazanamayan, bebe RKO'cu sen misin?

Randy: Bu kadar yeter, artık sonun geldi!..

Orton böyle diyor ve mikrofonlar Jericho'nun kafasına vuruyor.Ardından backbreaker geliyor.Orton bunla yetinmeyip RKO deniyor ama Jericho itiyor.Jericho codebreaker deniyor ama Orton onu düşürüyor.Jericho ringden inmek istiyor ama Jericho ayağından yakalıyor.Y2J lehine çevirip WoJ bağlamak istiyor ama Orton bağlamadan hareketi çözüp RKO'yu vuruyor!..Sonrada punt kick geliyor Exclamation Exclamation Jericho sakatlanıyor.Yani binevi kemer boşta şu an.Herkes şok olmuş durumda iken Orton'ın müziği çalıyor ve ringde taunt yapıyor.

Şimdi gecenin ilk maçında sıra.

John Morrison vs The Miz/US Title Championship Match

Ve Morrison Miz Maçındayız.Morrison Ve Miz Klasik Güreş Hareketleriyle Güreşe Başladılar.Ve Bir Low Kick Atıyor Morrison...Şimdi İkinci Low Kick Morrison Şimdide Irısh-Whip'e Yolladı Fakat Miz Eğildi Şimdi Miz'den Bir Clotshline.Miz Şimdi Morrison'ı Öldürürcesine Tekmeliyor Ve Bir Yandanda ''Kemerimi Almak İstersin Ha,Göreceksin''Diye Bağırıyor.Şimdi Miz Bir ChinLook Yaparak Morrison'ı Yoruyor Fakat Morrison İplere Ulaştı Ve Hala Bırakmıyor Miz Hakem Sayıyor Miz Bıraktı Ve Morrison'dan Ani Bir Hamle Geldi Ve Morrison Hafif Hafif Toparlanıyor Mu?Hayır!Miz'den Gene Bir Punch Geliyor Şimdi Bir Tekme Geldi Morrison'ın Göğsüne Morrison Öksürüyor Şimdi Başından Tutup Yere Doğru Attı Morrison'ı Kafasını İplere Sıkıştırıyor Şimdi.Taunt Yapıyor Miz.Awesome Olduğunu Vurguluyor.Şimdi Miz Morrison'ı Kaldırıp Bir BackBreaker Yapmak İsterken Morrison TakeDown Yaptı Ve İkiside Yerde.Miz İse Şaşkın Bakışlarla Kalkıyor Sinirli Aynı Zamanda.Öyleki Mizle Beraber Morrisoda Kalktı.Şimdi Karşılıklı Yumruklaşmalar Ve BirKezdaha Morrison Vurdu Sonrada Tekrar Morrison Vurdu Şimdi Irısh-Whip'e Yolladı The ''Awesome''Miz'i Şimdide Gelince WheelKick Vuruyor.Morrison Tauntunuda Yaptı Ve Miz'i Aldı Moonlight Drive Yapacaktıki Miz Ona Bir BackBreaker Yaptı Miz'de Şimdi Finisher Hazırlıklarında Ama Skull Crushing Finale'ide O Yapamıyor.Şimdi İkiside Aynı Anda Kalkıyor Morrison'ı Köşeye Yolladı Miz Ama Üstüne Clothslinela Uçacakken Morrison'dan BigBoot Yedi.Tekrar Miz Atladı Ama Bu Kez Morrison Kaçtı Ve Miz Boş Köşeye Atladı.Şimdi Morrison Onun Üstüne CrossBody İle Atladı Şimdi Bir İplerden Gelip Diz Darbesi Geçiriyor Miz Yerde Fakat Tuşa Gitti Ve Olmadı Morrison Üzgün.Şimdi Miz Hemen Kalktı Morrison'da Kalktı Fakat Tam Yumruk Atacakken Miz Geri Kaçtı Ve Skull Crushing Finale!1-2-Üç Gelmedi!Miz Hakemle Kavga Ediyor O Sırada Morrison Roll-Up YaptıFakat Tuş Gelmedi.Morrison Hala Yorgun Fakat Miz Ona Saldırırken Mize Bir Side Effect Yaptı Morrison Ve Herkes Şaşkın Morrison Miz'i Kaldırıyor Ve Şimdi MoonlightDrive Hazırlıklarına Başladı Ve Sonunda Moonlight Drive!Şimdi Morrison Miz'i İplerin Yanına Çekti Şimdide Tauntunu Yaptı StarShipPain Gelecek Mi?Ve Geldi!Şimdi Biraz Çekip Miz'i Tuş Ediyor!1-2-3!Kazanan Ve Yeni U.S Title Şampiyonu John Morrison!

Morrison maçtan sonra taunt yapıyor. SRO RAW 25. HAFTA YAYINI 2gxeclw

Sırada 2. maç var.Bir diva maçı olacak bu.

Maryse vs. Melina

Maryse vs. Melina Maçına Başlıyoruz Zil Sesiyle Başladı.Maryse Ve Melina Arasında Bir Konuşma Ve Şimdi Maryse'den Çok Ama Çok Sert Bir Tokat Ama Melina Sinirinden Maryse'in Saçından Tutup Kafasını Sürekli Yere Vuruyor Ve Hakem Ayırmak Zorunda Kalıyor.Zorlada Olsa Ayırıyor.Ama Melina Tekrar Koşarak Bir NeckBreaker Yapıyor.Şimdi Melina Bir Suplex Peşinde Ama Maryse Bir Reversal Yaparak Kendi Suplex Yapıyor.Şimdi İplere Geçti Ve TauntYapıyor.Ama Trübünden İstediği Kadar Büyük Bir Tepki Gelmiyor Maryse'de Onları Önemsemezmiş Gibi Bir Hareket Yapıyor Ama Şimdi Melina Kalktı Maryse Bir Tekme Geçirecekken Melina Öyle Bir Hamle Yaptıki Geriye Doğru Eğildi Ve Şimdi Melina Clothsline Attı Şimdide Bir LowKick Ardından Melina Tuşa Gitti Ama 1 Ve Maryse Kalktı.Şimdi Maryse ve Melina Lock-Up Yapıyor Melina'dan Bir Europen Uppercut Geldi Maryse Yerde Ve Şimdi Melina Finisher Hazırlıklarına Başladı Ama Maryse'den Bir Roll-Up Geldi.1-2 Ama Tuş Gelmedi Maryse'de Bu Hamleyle Kendine Gelmeye Başlıyor Şimdi Maryse'den Bir Tokat Ve Kafasına Üst Üste Tokatlar.Ve Saçından Tutup Yere Attı Melina'yı Maryse.

SRO RAW 25. HAFTA YAYINI O10a5h

Şimdide Arkasında Duruyor Ve Melina'ya Bir NeckBreaker Yaptı Maryse.Şimdi İse Melina'yı Tekmeliyor Şimdi Ringten Dışarı Attı Ve Orda Dövüyor.Şimdi Ringe Alıyor.Maryse Her Zamanki Klasik İplerdeki Tauntunu Yapıyor Ve Taraftarlar Bu Sefer Bu Taunttan Çok Memnun,Maryse'de Öyle.Şimdi Maryse Ringte Melina'yı Köşeye Gönderdi ve CrossBody İle Uçtu.Şimdide Maryse Kollarının İçine Aldı Ama FrenchKiss DDT Gelmeden Melina Marysei Üstünden Atıyor.Şimdi Maryse'i Kaldırdı Melina Ama Maryse'den Ani Bir Yumruk Şimdide Tekme Ve Kollarının Arasına Aldı French Kiss DDT İçin Ve ''French''Diye Birşeyler Söylüyor Maryse.Ve Şimdi French Kiss DDT'sini Yapıyor.Tuşa Gidiyor.1-2-3 Kazanan The FrenchKiss Girl Maryse!Fakat Maçtan Sonra Bir Tane Mikrofon Alıp Açıklama Yapıyor:''Güzel Olmadığın İçin Yendim Seni Melina,Beni Anlamazsın Çünkü Sen Çirkinsin.'' Diyor.Şimdi Mikrofonu Melinanın Yüzüne Fırlatıp Kendi Müziği Eşliğinde Ringten Ayrılıyor.Bu Maçtada Sizlerle Birlikteydik.

Şimdi çok sert bir maçta sizlerle birlikteyiz.

HHH vs. Randy Orton

Ve Efsanevi Bir Maça Daha Başlıyoruz.Şimdi HHH ve Randy Orton Lock-Up Yaptı.Şimdi Triple H'ten Klasik Punchları ve Şimdide Randy'den Europen Uppercut Geldi Şimdide Bir Clothsline Şimdi HHH Kalktı Ama Tekrar Clotshline Şimdi Randy HHH'i İplere Gönderdi Ama HHH'den Knee Drop Geldi.HHH Tauntunuda Yaptı Fakat Randy Orton Bacağından Çekti Ve Chinlook Yapıyor.Şimdi Orton Stomp Yapacak Fakat Triple H Roll-Up'a Getirdi.1-2 Olmadı Şimdi HHH'de Toparlandı Şimdi Bir Tekme Vurdu Şimdi FaceBuster Yaptı Ama Pedigree Olmadı.Üstünden Atıyor HHH'i Randy Orton.Şimdide Randy BackBreaker Tauntu Yapıyor Ama Oda Yapamadı Ve Şimdi Karşılıklı Yumruklaşmalar Ve Şimdi İkinci Yumruğu Triple H Vurdu.Üçüncüyüde Ve Şimdi Bir Clohtsline Vurdu.Şimdi Eskileri Hatırlarmış Gibi Bir DX Tauntu Geldi HHH'den Ve Şimdi Knee Darbesi Geldi Yüzüne Randy Orton'ın Şimdi Viper'a Figure Four Leg Lock Yapıyor Fakat Randy Orton İplere Tutunda AMa Randy Hala Yerde Şimdi HHH Orton Stomp Gibi Randy'i Tekmeliyor.Şimdide Bir Knee Drop Sanki Bir Orton Stomp Yaptı HHH Şimdi Triple H Kaldırdı The Viper Randy Orton'ı Ve Randy'i İplere Yolladı Şimdi Knee Drop Kaldırdı Ve Punch Attı İplerden Yolladı FaceBuster Attı Şimdi Pedigree Hazırlıkları Fakat Oda Ne? ''We Are One''Çalıyor,Bu Nexus Namıdeğer 1.NXT Elemanları,HHH Randy'i Bıraktı Onlara Bakıyor,Hemen Nexus Ringin Etrafını Sarıyor Ve Wade Barret'in Elinde Bir Mikrofon Var Ve Diyorki ''HHH'e Bakın Hele Randy Orton'a Karşı Geliyor,Ama Bizi İlgilendirmez Bizi İlgilendiren Sensin HHH,Yada King Of King Veya The Game.Sen Bittin Oyun Bitti The Game!Game Over.Anladın Mı Ha Anladın Mı?.'' Diyor Wade Barret.Şimdi Randy Orton Kalktı Ve RKO!Hakem Sayıyor 1-2-3 Ve Kazanan The Viper Randy Orton!Ve Randy Orton Gidiyor Fakat Hedef:Triple H Şimdi Nexus HHH'in Bacağına Tekmeler Atıyor Şimdi Bacağı Neredeyse Çok Kötü Bir Hal Alacak Ama Şimdi Durdular Justin Köşede 450' Splash İçin Atladı Ama HHH Kaçtı Emekleyerek Rampaya Geldi Nexus Sinirli Halde Ama HHH Kaçtı,Justin'de Sakatlık Var,HHH Hafif Sakat Ama The Game Kaybediyor,Ama Taraftarın Gönlü Onunlaydı HHH'in Sağlık Durumu Haftaya Belli Olacak.

Sıra gecenin 4. maçına geliyor.The Hart Dynasty vs Usos maçı olacak bu.Önce THD geliyor.

SRO RAW 25. HAFTA YAYINI 2e4xikl Ancak beklenmedik bir olay yaşanıyor ve The Uso's entrance sırasında saldırıyorlar.

SRO RAW 25. HAFTA YAYINI 24oslk5 Daha sonra ringde dövmeye başlıyorlar.Hart Dynasty gerçekten çaresiz durumdayken bir anda çok süpriz bir isim Bret Hart ringe geliyor!!Bret Hart sandalyeyle Uso's'a saldırıyor ve onları yere yıkıyor.David ve Tyson'da kalkıp ringde bir güzel rakiplerini pataklıyorlar.Ardından Bret Hart ve Hart Dynasty taunt yapıyor.

SRO RAW 25. HAFTA YAYINI 2e201nr

Bir Hell In A Cell Promosu izliyoruz.

Randy Orton'ın müziği çalıyor kendisi WWE Title ile ringe geliyor.
SRO RAW 25. HAFTA YAYINI E0lkqr

Orton kendini yeni şampiyon olarak ilan ettiğini söylüyor.Jericho’yu sakatlamasını anlatıyor.Kendisinin bu kemeri hak ettiğini söylüyor.Kendini övüyor ve promosuna devam ederken bir anda John Cena’nın müziği çalıyor.Cena ringde.Cena kariyerinde birçok kez şampiyon olduğunu ancak böyle bir şampiyonluk şeklinin olmadığını söylüyor ve ekliyor:”Hatırlasana Randy, sen şampiyon olduğunda da seni dövüyordum, ve bu kez şampiyon değilsşn, yine döveceğim”Orton sinirli ve birazda şaşkın.Orton miktofonla vurmak istiyor ama Cena eğilip sırtına alıyor ve Attitude Adjustment!...O sırada Sheamus ringe gelip Bicyle Kick’i vuruyor Cena’ya.Bu sefer o kemeri alıp taunta başlıyor.Ancak bir anda sürpriz bir isim olarak John Morrison ringe gelip Chuck kick vuruyor.O sırada herkes ayağa kalkıyor ve bakışıyor.Bir anda ringi Nexus basıyor.Kargaşa ortamı var.Nexus üstün çıkıyor ama bir anda HHH’in müziği çalıyor.Ve sladgehammer’la ringe koşuyor.Sonrasında ringde kargaşa çıkıyor.Kimin kime vurduğu, finisher çektiği belli değil!!Şov bu mükemmel görüntülerle sona eriyor…

SRO RAW 25. HAFTA YAYINI 2n87zu9 SRO RAW 25. HAFTA YAYINI 6gbu39
SRO ENTERTAINMENT
TM 2010
ALL RIGHTS RESERVED
COPYRIGHT: THE_ALONE_WWE_CHAMP & hardy_cena_soldier
[/quote]

SRO RAW 25. HAFTA YAYINI
1 sayfadaki 1 sayfası